Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
DOBRODOSLI NA ***VIRUS*** SERVERE.
UZIVAJTE
VIRUS Team
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
DOBRODOSLI NA ***VIRUS*** SERVERE.
UZIVAJTE
VIRUS Team
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.......VIRUS AIM SERVER AKO ZELITE ADMINA PO NEVEROVATNOJ CENI OD 299din/mesec JAVITE SE U PM NEKOM OD VLASNIKA SERVERA ............ 78.46.94.162:27032 IP VIRUS SERVERA
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KOLEKTIVNO !

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gitano*-*Soy

Gitano*-*Soy


Posts : 36
Join date : 24.07.2010
Location : Amsterdam

KOLEKTIVNO ! Empty
PočaljiNaslov: KOLEKTIVNO !   KOLEKTIVNO ! Icon_minitimeSub Avg 07, 2010 12:19 pm

Zelim da obavestim sve admine da se max angazuju. Danas sam igrao i nas bivsi admin DJOLE (ispao je problem i decko ima imunitet, ne moze niko da ga ban) koristi WH. Zelim da obavestim sve admine koji su na serveru da s vremena na vreme udju u ''amxmodmenu'' a zatim ''ban player'' i vidite koji igrac ima imunitet, to kazem zato sto on koristi lazne nadimke, danas mu je bio KRUSKA. Pogledajte i NE PISTITE BELIM SLOVIM MOLIM VAS !!!!! nije admin moc! Zatim, to munjevito prijavite nekom HEAD ADMINU da preuzme nesto ( preko msn, skype, facebook...)
Ja sam danas banovao 6 igraca na 5min kako djole ne bi mogao igrati i kvariti score ostalima!
Nazad na vrh Ići dole
lax_ninja
Admin
Admin
lax_ninja


Posts : 50
Join date : 11.07.2010
Age : 34

KOLEKTIVNO ! Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLEKTIVNO !   KOLEKTIVNO ! Icon_minitimeSub Avg 07, 2010 6:55 pm

ali ima problem nemozemo da mu skinemo imunitet...
Nazad na vrh Ići dole
https://virus.forummotion.com
-B5B-1mba

-B5B-1mba


Posts : 40
Join date : 30.07.2010
Age : 28
Location : Macedonia

KOLEKTIVNO ! Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLEKTIVNO !   KOLEKTIVNO ! Icon_minitimeNed Avg 08, 2010 12:16 am

Ja sam sad bio na server i taj kruska je bio onnline i ja vido sam da ima cit i otiso sam amxmodmenu ban player i on nije bio sa bele slova nego sa nekakve bezbojne i nemoze da mu se dodeli ban :@
Nazad na vrh Ići dole
-B5B-1mba

-B5B-1mba


Posts : 40
Join date : 30.07.2010
Age : 28
Location : Macedonia

KOLEKTIVNO ! Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLEKTIVNO !   KOLEKTIVNO ! Icon_minitimeNed Avg 08, 2010 11:12 pm

kruska je konecno banovan Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KOLEKTIVNO ! Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLEKTIVNO !   KOLEKTIVNO ! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KOLEKTIVNO !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri :: *Zalbe na rad admina*-
Skoči na: