Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
DOBRODOSLI NA ***VIRUS*** SERVERE.
UZIVAJTE
VIRUS Team
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
DOBRODOSLI NA ***VIRUS*** SERVERE.
UZIVAJTE
VIRUS Team
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.......VIRUS AIM SERVER AKO ZELITE ADMINA PO NEVEROVATNOJ CENI OD 299din/mesec JAVITE SE U PM NEKOM OD VLASNIKA SERVERA ............ 78.46.94.162:27032 IP VIRUS SERVERA
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 sex machine

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gitano*-*Soy

Gitano*-*Soy


Posts : 36
Join date : 24.07.2010
Location : Amsterdam

sex machine Empty
PočaljiNaslov: sex machine   sex machine Icon_minitimePet Avg 13, 2010 6:20 pm

Ime: sex machine
Ban: 15 min
Razlog: sala je presla u svadju, poceo me je smarati, psovati.. rekao sam zadnja opomena i dobio je ban. Lax, namerno sam snimio demo i poslacu ti ga preko msn da vidis sta je sex pisao, a ne da pisemo offtopice na ovu temu i smaramu ljude citanjem i oduzimanjem vremena. Bio je vote za zabranu awp-a na mapi aim_headshoot. Pa ljudi, zar ste toliko glupi, 5vs5 se igra a sex ce me ubediti da nema awp. Ako ti ne znas da igras awp-om, drugi mozda znaju. Ako lax kaze da si u pravu, ja se izvinjavam. Ali za sada toga u pravilniku nema. Mozemo se jedino dogovoriti ako nas je dvojica ili trojica na serveru pa da nema awp, drugacije ne. Ono sto si psovao, to ti nece biti dobro.... ali je bio dobar razlog za ban. Kad ja udjem na server, nekad je extra, a nekad samo admini... to je razlog da ne postujete ostale igrace, ako kazes da nema awp, lik ce jednostavno izadji i nikad ti nece doci na server ponovo. Pokazujete autorite, pisete belim slovim... i ko ce doci onda!? Wuka banovao Frenky-a, a Frenky ladno doveo prosli put jos 2 igraca.. sta da vam pricam dalje. Moze sve lepo da se sredi, ali niko nikoga ne slusa, to je problem.

Lax, izvinjavam se sto ti oduzimam ovoliko vremena na citanju, ali nije jednostavno. Sigurno poznajes ''sex machine'' i verujes mu, ali ja imam dokaz kako se ponasao, za takva ponasanja pravilo je isto za sve! Ako treba saljem ti demo. A ti moras da organizujes admine ili cu ja napisati jedan topic za sve, i da bude sve ok.

Poz
Nazad na vrh Ići dole
lax_ninja
Admin
Admin
lax_ninja


Posts : 50
Join date : 11.07.2010
Age : 34

sex machine Empty
PočaljiNaslov: Re: sex machine   sex machine Icon_minitimeSub Avg 14, 2010 8:24 pm

Posalji mi demo znam nije ovo prva zalba .... Preduzecemo neke mere bice sankcionisan!
Nazad na vrh Ići dole
https://virus.forummotion.com
Gitano*-*Soy

Gitano*-*Soy


Posts : 36
Join date : 24.07.2010
Location : Amsterdam

sex machine Empty
PočaljiNaslov: Re: sex machine   sex machine Icon_minitimeNed Avg 15, 2010 11:57 am

Nazad na vrh Ići dole
 
sex machine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» sex machine
» Sex machine uzvraca udarac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri :: Problemi!-
Skoči na: