Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
DOBRODOSLI NA ***VIRUS*** SERVERE.
UZIVAJTE
VIRUS Team
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
DOBRODOSLI NA ***VIRUS*** SERVERE.
UZIVAJTE
VIRUS Team
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.......VIRUS AIM SERVER AKO ZELITE ADMINA PO NEVEROVATNOJ CENI OD 299din/mesec JAVITE SE U PM NEKOM OD VLASNIKA SERVERA ............ 78.46.94.162:27032 IP VIRUS SERVERA
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ponasanje

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gitano*-*Soy

Gitano*-*Soy


Posts : 36
Join date : 24.07.2010
Location : Amsterdam

Ponasanje  Empty
PočaljiNaslov: Ponasanje    Ponasanje  Icon_minitimeNed Avg 15, 2010 12:53 pm

Resio sam da pokazem u nekoliko koraka kako izaci na kraj sa citerima, adminima, igracima. Posle ove prve recenice sve vam zvuci suludo i ne pada vam na pamet da citate dalje.
Kao najglavnije, (necu imenovati) ima admina koji se dopisuju na 'say@'. Cesto opominjem admine da to ne rade, gubimo igrace, cak i one koje trebamo banovati... i kasnije se ponovo pojave na server. Za rad admina ja sam zaduzen, i ja cu sve prijavljivati.


1. Najbitnije - to je igrati normalno i skrivati svoju licnost!
2. Skrivati Licnos - Govori nam to da 'citer' moze tako vesto skrivati cit (ako primeti da ima admina) da to ne mozes nikad da primetis. Ne moraju svi znati da si admin.
3. Ne opominjite igrace belim slovima ! (osim ako su cesti na serveru i ako ih znamo, tj. igramo sa njima)
4. Pisite normalno kao i ostali.
5. Nivo kazne za igrace svi morate znati! Ako igrac smara, najbolje ga kazniti na amx_kick nick "razlog zasto je kickovan'', kako ne bi smarao kada ponovo udje u igru.
6. Za citere kazna je jasna!
7. Medjusobno postovanje admina mora biti na visokom nivou.
8. Morate postovati misljenje drugih admina! To je najvaznije!
9. Postovanjem drugih admina, i obrnuto, daje nam sigurnost da server opstaje i da napredujemo.
10. Morate svi znati da ovaj server kosta. Ali ne kosta glupostima drugih igraca, admin... koje nece biti tolerisane. To je vrlo bitno, jer sve se prati, svaka odgovornost admina, i kome je stalo a kome nije do admina.
11. NAPOMINJEM - igracima kojima je stalo do ovoga, neka nastoje da server stalno napreduje, sigurno ce biti ''nagradjeni'' - (taj pojam vam za sada necu otkrivati Smile )
12. Takodje je bitno da se gestovi admina tretiraju isto kao i gestovi nekog igraca, i pravila su za sve ista!
13. Za sve nedoumice, ako niste sigurni i slicno, uvek se obratite adminu i saradjujte zajedno!!
14. Nadam se da sam svima pomogao na neki nacin.
15. Morate znati da je ovaj forum, server.. napravljen zbog vas!! Da nije vas ne bi bilo nicega. Zato morate i ovo postovati i ceniti!
16. Svoje ideje, iskustva, predloge, sve sto mislite da treba, primenjujte cesto na FORUM i pisite Topice Smile

Moje iskustvo

Kao primer cu uzeti sebe, to uvek radim. CS sam odavno batalio, tj otkad nisam admin, neke 2 god. Dok sam bio svoj deo posla sam radio vrlo vrlo lukavo. To sam napomenuo u tacki 2. dakle, ''skrivao'' sam se
(naravno, kad sumnjam u igrace). 'Skrivao' - znaci da nisam pisao belim slovima i nisam radio slicne funkcije (npr. udjem sa drugim nickom). Ali server je bio zasticen od citera i moglo se igrati. Cak se desavalo da admini koriste cit. Svako ima poseban, mozda i neobican nacin koriscenja admina, kao i ja svoj. Ovo sto sam napisao mozete slobodno primeniti i koristiti ako vam se dopada.

Budimo svi dobri i napravimo show na serveru Smile)

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Srbija^ Killer

Srbija^ Killer


Posts : 38
Join date : 15.07.2010
Age : 26
Location : Subotica,Srbija

Ponasanje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje    Ponasanje  Icon_minitimeNed Avg 15, 2010 1:49 pm

da..po meni si upravu za sve sto si napisao...ja bi samo dodao...da igraci negovore u say ...np srbija ban ovog bedboy jer je citer...to kazem zato sto ce taj bedboy skontati da je tu admin i otici ce sa servera ..i onda nista nismo uradili... to uvek kazem PRIJAVA CITERA NA SAYTEAN@...jer adminu nece biti tesko da pogleda tog kog ste Vi prijavili....


I da...pre neki dan je sex-machine rekao ''menjaj mapu'' ja je nisam menjao zbog razloga,sto je i on admin...to isto radi i LnB.CRNI ko da nije admin...kaze promeni mapu...jednom je bilo i da je rekao proveri tog i tog... alo...i ti si admin proveri ga sam...

toliko od mene...Pozz
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com
 
Ponasanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri :: *PRAVILA SERVERA*-
Skoči na: