Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
DOBRODOSLI NA ***VIRUS*** SERVERE.
UZIVAJTE
VIRUS Team
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
DOBRODOSLI NA ***VIRUS*** SERVERE.
UZIVAJTE
VIRUS Team
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.......VIRUS AIM SERVER AKO ZELITE ADMINA PO NEVEROVATNOJ CENI OD 299din/mesec JAVITE SE U PM NEKOM OD VLASNIKA SERVERA ............ 78.46.94.162:27032 IP VIRUS SERVERA
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 aa

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gitano*-*Soy

Gitano*-*Soy


Posts : 36
Join date : 24.07.2010
Location : Amsterdam

aa Empty
PočaljiNaslov: aa   aa Icon_minitimeSre Avg 25, 2010 6:11 pm

Wukin brat ili tako nesto... Danas je zakljucao server, kaze da je podesavao nesto. Srbije Killer tvrdi da je jednom liku dao pw i igrali su zajedno. Bas me mnogo briga ako si head, skini mi @ odma ako zelis. Ne smes tako da se ponasas. Nego neki se muce da dovedu igrace, a ti im sam ne das. Izvini ako nisam u pravu, ali Srbija Killer je OK admin i ne bi lagao. Takve stvari se ne mogu tolerisati, nije fer prema drugima koji se muce da skupe malo mase... I sam sam resio da pomognem oko finansija da opstane server i imamo stalne goste, ali ovako nema sanse da nesto uradimo.

Neka se obojica jave da se utvrdi. Jos jednom se izvinjavam ako gresim
Nazad na vrh Ići dole
Srbija^ Killer

Srbija^ Killer


Posts : 38
Join date : 15.07.2010
Age : 26
Location : Subotica,Srbija

aa Empty
PočaljiNaslov: Re: aa   aa Icon_minitimeSre Avg 25, 2010 8:13 pm

Upravi si !! ja sam gledao u info servera znate kako se radi?

desni klik na server i infoo servera ili tako nesto nz tacno sta pise i gledao sam...aa i Wald0,su biti na serveru i nemoguce je da je nesto namestao kad se skor ta 2 igraca povecavao tj..pravili su kilove...tako da je nemoguce da je nesto podesavao kad su obojca igrali !!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com
wuka
Admin
Admin
wuka


Posts : 7
Join date : 11.07.2010
Age : 34
Location : Subotica

aa Empty
PočaljiNaslov: Re: aa   aa Icon_minitimeSre Avg 25, 2010 8:18 pm

To se vise nece ponoviti !!! zeznuo je stvar ali moze se sve resiti , nije nikom glavu otkinuo , nece to vise raditi i kraj !
Nazad na vrh Ići dole
Gitano*-*Soy

Gitano*-*Soy


Posts : 36
Join date : 24.07.2010
Location : Amsterdam

aa Empty
PočaljiNaslov: Re: aa   aa Icon_minitimeSre Avg 25, 2010 9:18 pm

Hvala Killer sto si odgovorio ..

Wuka, nije nikome. Ali nema potrebe da promovise brata admina i pise meni: imas neki problem? Ja ga lepo pitam ko si, sta si.. dok se drugi trude da dovedu nekoga. Za mene su svi isti, i dok sam admin za svakoga je isto. Znacu sledeci put kako da reagujem. On igra extra, ali je za mene kao i svaki igrac. Ne zanima me ako mu je brat Head pa da moze svasta. Ja sam skoro ban brata zato sto svadjao i psovao. Dakle, to me ne zanima .... Jer ja odrzavam red, sve se sredi dok igramo, sve opusteno i super. Nmg udovoljiti nekome zbog necega ...
Moze da se sredi Smile i bolje je tako
hvala care Wink zz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





aa Empty
PočaljiNaslov: Re: aa   aa Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
aa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Counter Strike ***VIRUS*** Serveri :: *Zalbe na rad admina*-
Skoči na: